Produkt Cable-PDP-52-100M
Kabel zasilania/PUR
przewód z belki
Nr zamówieniowy: 6604716- Przewód zasilający: 5 x 1,5 mm2
- Materiał otuliny: PUR, kolor: szary
- Średnica otuliny: 8,5 mm
- Przystosowane do pracy w łańcuchach kablowych
- Odporność na olej i rozprzestrzenianie się płomienia
- Bez halogenu
- Długość przewodu: 100 m

Dane ogólne
| EAN | 4047106131746 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27069090 -/- Przewód, linia (inne) |
| Numer taryfy celnej | 85444995900 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 11230 g |
Dane techniczne
| Aplikacja | Zasilanie |
| Liczba przewodów | 5 |
| Przekrój przewodu | 1.5 mm² |
| Średnica przewodu | Ø 8.5 mm |
| Długość kabla | 100.0 m |
| Otulina przewodu | PUR, Szary |
| Ekran | nie |

