Produkt CABLE 455-30M
PROFIBUS Cable
PVC Cable Jacket
Nr zamówieniowy: 6604284- Kabel PROFIBUS: AWG 22/1
- Materiał powłoki: PVC, kolor: fioletowy
- Średnica powłoki: 8,5 mm
- Długość kabla: 30 m

Dane ogólne
| EAN | 4047101039573 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27060307 -/- Przewód sieciowy |
| Numer taryfy celnej | 85444995900 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 3750 g |
Dane techniczne
| Aplikacja | Dane |
| Liczba przewodów | 2 |
| Przekrój przewodu | 0.34 mm² |
| Protokół sieciowy | PROFIBUS-DP |
| Średnica przewodu | Ø 8.5 mm |
| Długość kabla | 30.0 m |
| Otulina przewodu | PCW, Purpurowy |
| Ekran | Folia aluminiowa, cynowany przewód miedziany |

