Produkt SD50P300WKQP
LED Display
Matrix LED Display
Nr zamówieniowy: 3817045- Parametryzacja za pomocą IO-Link
- Parametryzacja za pomocą IO-Link

Dane ogólne
| EAN | 662488449070 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27371201 -/- Wskaźnik |
| Numer taryfy celnej | 85312020900 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 340 g |
Dane techniczne
| Funkcja | LED matrix display |
| Rodzaj światła | biały |
| Możliwość ściemnienia | Nie |
| Kaskadowe | Nie |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Kabel ze złączem, M12 |
| Długość kabla | 0.150 m |
| Materiał obudowy | Poliwęglan / ABS, Czarny |
| Window material | Poliwęglan, przezroczysty |
| Temperatura pracy | -20…+50 °C |
| Stopień ochrony | IP65 |

