Produkt R95C-8UI-KQ
Koncentrator I/O
Liczba kanałów: 8
IO-Link
Nr zamówieniowy: 3814555- Stopień ochrony IP67
- Płaska, kompaktowa obudowa
- Napięcie robocze: 18…30 V DC
- Wejście: 8 × prąd, 8 × napięcie, możliwość konfiguracji
- Wyjście: IO-Link
- Przekształca sygnały analogowe na dane procesowe

Dane ogólne
| EAN | 662488701109 |
| Numer taryfy celnej | 85176200000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 208 g |
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 18…30 V DC |
| Protokół komunikacyjny | IO-Link |
| Typ wejścia | 0/4…20 mA lub -10/0…10 VDC |
| Typ wyjścia | IO-Link |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Temperatura pracy | -40…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67/IP68 |

