Produkt K50PTAMRGB7AQ
Pick-to-Light (czujniki weryfikacja pobrania)
czujnik położenia
Przycisk pojemnościowy z sygnalizatorem dźwiękowym
Nr zamówieniowy: 3812778- Kolory: 7 kolorów może być wyświetlanych przez wejście 1…3
- RGB, konfigurowalny za pomocą ProEditor

Dane ogólne
| EAN | 662488115982 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27371201 -/- Wskaźnik |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 177 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Przycisk optyczny |
| Rodzaj światła | RGB |
| Możliwość ściemnienia | Programowalne |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PC, Czarny |
| Window material | Poliwęglan, rozproszone |
| Temperatura pracy | -40…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67/IP69K |

