Produkt R70SR2MQ
System transmisji radiowej
Szeregowa transmisji danych
Radiowa komunikacja szeregowa
Nr zamówieniowy: 3812526- Stopień ochrony IP65
- M30 × 1 mech. wkręcany gwintowany
- Połączenie za pomocą złącza męskiego M12 × 1, 5-styk.
- Zasięg radiowy 1 km
- Maks. rozmiar pakietu 1500 bajtów
- Szybkość przesyłania 250 kb/s
- Interfejs RS485: półdupleks, 9,6 kbd/19,2 kbd, 8 bitów danych, 1 bit stopu, brak parzystości
- Napięcie robocze: 10…30 V DC

Dane ogólne
| EAN | 662488106607 |
| Numer taryfy celnej | 85176200000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 206.84 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Topologia drzewa |
| Frequency band | Pasmo ISM 2,4 GHz |
| Napięcie zasilania | 10…30 V DC |
| Protokół komunikacyjny | RS485, Modbus RTU |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PC, Czarny |
| Temperatura pracy | -40…+85 °C |
| Stopień ochrony | IP65 |

