Produkt S15C-U-MQ
Konwerter
Sygnał analogowy na Modbus
Nr zamówieniowy: 3810629- Stopnie ochrony IP67, IP68
- Obudowa kompaktowa
- Montaż in-line
- Połączenie przez złącze żeńskie, M12 × 1, 5-stykowe i złącze męskie, M12 × 1, 5-stykowe
- Napięcie robocze: 12…30 VDC
- Wejście: analogowe, 0…10 V
- Wyjście: Modbus RTU
- Przekształca sygnał prądowy na 16-bitową wartość rejestru

Dane ogólne
| EAN | 662488087371 |
| Numer taryfy celnej | 85176200000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 26.31 g |
Dane techniczne
| Napięcie zasilania | 12…30 V DC |
| Protokół komunikacyjny | RS485, Modbus RTU |
| Typ wejścia | 0…10 V |
| Typ wyjścia | Modbus RTU (RS485) |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PVC, Czarny |
| Temperatura pracy | 40…+70 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |

