Produkt SR-IM-9A
Moduł bezpieczeństwa
przekaźnik bezpieczeństwa
Nr zamówieniowy: 3805732Alternatywny numer zamówieniowy : 805732
- Kategoria bezpieczeństwa 4 zgodnie z normą ISO 13849‐1
- Trzy wyjścia redundantne (NO)
- Maks. 6 A
- Napięcie zasilania 24 VDC +/-15%
- Stopień ochrony IP20

Dane ogólne
| EAN | 662488043360 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27371690 -/- Przekaźnik (systemy bezpieczeństwa) |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 181.44 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Przekaźnik bezpieczeństwa |
| Wykonanie | Terminal zaciskowy |
| Napięcie zasilania | 20.4…27.6 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO, Wyjście przekaźnikowe |
| Połączenie elektryczne | Zaciski sprężynowe |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PC |
| Temperatura pracy | 0…+50 °C |
| Stopień ochrony | IP20 |

