Produkt ABR3106-WPU2
Czytnik kodów kreskowych — skaner
Nr zamówieniowy: 3804438- Czytnik kodów kreskowych oparty na kamerze, kody 1D/2D
- Rozdzielczość 1,2 MP, 1280 × 960
- Obiektyw 6 mm
- Oświetlenie zintegrowane, białe, spolaryzowane
- Napięcie robocze 5…30 VDC
- Dwa wyjścia przełączające PNP/NPN, do wyboru za pomocą oprogramowania
- Interfejs USB
- Interfejs szeregowy, RS232/RS422
- Kompaktowa, aluminiowa obudowa
- Stopień ochrony IP65

Dane ogólne
| EAN | 662488032296 |
| Numer taryfy celnej | 84719000000 |
| Kraj pochodzenia | VN |
| Waga | 314 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Czytnik kodów kreskowych — skaner |
| Rodzaj światła | biały |
| Brennweite | 6 mm |
| Resolution | 1280 × 1024 piksele |
| Funkcja wyjścia | Styk NO/NZ, PNP/NPN |
| Protokół komunikacyjny | RS232, RS422 |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Długość kabla | 1.0 m |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Temperatura pracy | 0…+45 °C |
| Stopień ochrony | IP65 |

