Produkt S22AMTSRGB7QP
Pick-to-Light (czujniki weryfikacja pobrania)
czujnik położenia
Czujnik pojemnościowy
Nr zamówieniowy: 3804246Alternatywny numer zamówieniowy : 804246
- Klasa ochrony IP67/IP69K
- Przewód 150 mm z 8-stykowym złączem męskim M12 × 1
- RGB-LEDS
- Możliwość wyświetlania maksymalnie siedmiu kolorów
- Napięcie zasilania 10…30 V DC
- Obwód bipolarny
- Styk NO

Dane ogólne
| EAN | 662488030582 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27371201 -/- Wskaźnik |
| Numer taryfy celnej | 85365019000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 33.57 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Przycisk optyczny |
| Rodzaj światła | RGB |
| Liczba kolorów/segmentów | 7 |
| Funkcja wyjścia | Styk NO, PNP/NPN |
| Połączenie elektryczne | Kabel ze złączem, M12 × 1 |
| Długość kabla | 0.150 m |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PC, Czarny |
| Window material | Poliwęglan, rozproszone |
| Temperatura pracy | -40…+50 °C |
| Stopień ochrony | IP66/IP67/IP69 |
Podłączenie
|
RKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625016 |
|
WKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625028 |

