Produkt LEDRRV70XD5-PM
System wizyjny
Oświetlenie pierścieniowe
Nr zamówieniowy: 3097364Alternatywny numer zamówieniowy : 97364
- Oświetlenie w bliskim zakresie
- Stopień ochrony: IP50
- Kolor: czerwony
- Napięcie zasilania: 24 V DC
- Natężenie oświetlenia ustawiane za pomocą potencjometru

Dane ogólne
| EAN | 662488973643 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27310204 -/- Oświetlenie (przetwarzanie obrazu) (oświetlenie) |
| Numer taryfy celnej | 94054239900 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 249.48 g |
Dane techniczne
| Funkcja | oświetlenie strefowe |
| Rodzaj światła | czerwony |
| Możliwość ściemnienia | Potencjometr |
| Połączenie elektryczne | Kabel ze złączem, M8 × 1 |
| Długość kabla | 0.30 m |
| Materiał obudowy | Metal, AL |
| Window material | akryl |
| Temperatura pracy | 0…+50 °C |
| Stopień ochrony | IP50 |

