Produkt TL50HGYRAOSCQ
Oświetlenie sygnalizacyjne LED
kolumna świetlna
Nr zamówieniowy: 3077920Alternatywny numer zamówieniowy : 77920
- Obudowa z tworzywa sztucznego, szara
- Zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi i wysokoczęstotliwościowymi
- Klasa ochrony IP67
- M12 × 1 złącze męskie
- Wykonanie wielokolorowe: zielony (COL 1) / żółty (COL 2) / czerwony (COL 3)
- Napięcie zasilania: 18…30 VDC lub 24 VAC przy 45 mA dla każdego koloru LED
- Wejścia: PNP/NPN
- Sygnalizator dźwiękowy: Wielokierunkowy, uszczelniony, ton stały do 99 dB

Dane ogólne
| EAN | 662488779207 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27371201 -/- Wskaźnik |
| Numer taryfy celnej | 85318070000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 297 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Kolumna świetlna |
| Rodzaj światła | zielony, żółty, czerwony |
| Liczba kolorów/segmentów | 3 |
| Sygnał dźwiękowy | Ton stały |
| Głośność | 99 dB |
| Możliwość ściemnienia | Nie |
| Kaskadowe | Nie |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, ABS |
| Window material | Poliwęglan, rozproszone |
| Temperatura pracy | -20…+50 °C |
| Stopień ochrony | IP67 |
Podłączenie
|
RKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, proste, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625016 |
|
WKC4.5T-2/TEL
Kabel połączeniowy, złącze żeńskie M12, kątowe, 5-styk., długość kabla: 2 m, materiał powłoki: PVC, czarny; aprobata cULus |
6625028 |

