Produkt AT-GM-13A
Przekaźnik bezpieczeństwa
Nr zamówieniowy: 3066089Alternatywny numer zamówieniowy : 66089
- Kategoria bezpieczeństwa 4 zgodnie z normą ISO 13849‐1
- Napięcie robocze 24 VDC ± 15 %
- Stopień ochrony IP20

Dane ogólne
| EAN | 662488660895 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27371690 -/- Przekaźnik (systemy bezpieczeństwa) |
| Numer taryfy celnej | 85364900990 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 233.15 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Przekaźnik bezpieczeństwa |
| Wykonanie | Terminal zaciskowy |
| Napięcie zasilania | 21…28 V DC |
| Połączenie elektryczne | Zdejmowalny blok zaciskowy, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, połączenie śrubowe |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PC |
| Temperatura pracy | 0…+50 °C |
| Stopień ochrony | IP20 |

