Produkt IM-T-9A
Moduł bezpieczeństwa
przekaźnik bezpieczeństwa dla kurtyn świetlnych
Nr zamówieniowy: 3061425Alternatywny numer zamówieniowy : 61425
- Kategoria bezpieczeństwa 4 zgodnie z normą ISO 13849‐1
- 3 wyjścia bezpieczne (NO)
- Maks. 6 A
- Napięcie zasilania 24 VDC +/-15%
- Stopień ochrony IP20

Dane ogólne
| EAN | 662488614256 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27371690 -/- Przekaźnik (systemy bezpieczeństwa) |
| Numer taryfy celnej | 85364190890 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 244.94 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Przekaźnik bezpieczeństwa |
| Wykonanie | Terminal zaciskowy |
| Napięcie zasilania | 21…28 V DC |
| Funkcja wyjścia | Styk NO, Wyjście przekaźnikowe |
| Połączenie elektryczne | Zdejmowalny blok zaciskowy, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, połączenie śrubowe |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PC |
| Temperatura pracy | 0…+50 °C |
| Stopień ochrony | IP20 |

