Produkt SSA-EB1PLYR-12ED1Q8
Wyłączenie awaryjne
Przycisk E-stop
Oświetlone
Nr zamówieniowy: 3029989Alternatywny numer zamówieniowy : 29989
- Stopień ochrony IP65
- Stan bezpieczny: żółty
- Sygnał zatrzymania z obwodu: czerwony
- Przycisk aktywowany: czerwony migający
- 2 wyjścia bezpieczeństwa (NC, bezpotencjałowe)
- 1 wyjście pomocnicze (NO, PNP)
- Złącze męskie M12 × 1, 8-stykowe

Dane ogólne
| EAN | 662488299897 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27371201 -/- Wskaźnik |
| Numer taryfy celnej | 85365011000 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 422 g |
Dane techniczne
| Funkcja | Przycisk zatrzymania awaryjnego, z podświetleniem |
| Wykonanie | Prostopadłościenny |
| Rodzaj światła | czerwony |
| Kaskadowe | Tak |
| Napięcie zasilania | 12…30 V DC |
| Funkcja wyjścia | 2 × styk NC, Bezpotencjałowe |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PC |
| Temperatura pracy | -25…+60 °C |
| Stopień ochrony | IP65 |

