Produkt LEDUV395R70XD5-PQ
System wizyjny
oświetlenie pierścieniowe
Nr zamówieniowy: 3019879Alternatywny numer zamówieniowy : 19879
- High-Intensity
- Protection class: IP50
- Kolor: ultrafioletowy
- Light intensity, adjustable
- Power supply: 24 VDC
- Pigtail M12x1, 0.15 m

Dane ogólne
| EAN | 662488198794 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27310204 -/- Oświetlenie (przetwarzanie obrazu) (oświetlenie) |
| Numer taryfy celnej | 94054239900 |
| Kraj pochodzenia | US |
| Waga | 250 g |
Dane techniczne
| Funkcja | oświetlenie strefowe |
| Rodzaj światła | UV |
| Możliwość ściemnienia | Tak |
| Połączenie elektryczne | Złącze, M12 × 1 |
| Długość kabla | 0.150 m |
| Materiał obudowy | Metal, Anodyzowane AL |
| Window material | akryl, rozproszone |
| Temperatura pracy | 0…+50 °C |
| Stopień ochrony | IP50 |

