Produkt FW-RWSSP0822-IE-I-0510
Złącze rozbieralne
Złącze męskie R45, kątowe
Nr zamówieniowy: 100034570- Złącze męskie RJ45, 8-stykowe, kątowe
- Do zastosowań w sieciach Ethernet, CAT6A
- Możliwość ekranowania
- Metalowa obudowa
- Zgodność z normami CE, UKCA i RoHS
- UL
- Stopień ochrony: IP20
- Szybkie połączenie IDC

Dane ogólne
| EAN | 4047101586817 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27279201 -/- Połączenia (akcesoria czujników) |
| Numer taryfy celnej | 85366990990 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 42 g |
Dane techniczne
| Aplikacja | Dane |
| Protokół sieciowy | Ethernet, Ethernet CAT6A |
| Złącze A | Męskie, RJ45, Kątowe |
| Liczba styków | 8 |
| Tryb połączenia | połączenie zaciskowe/nacinające |
| Materiał obudowy | Odlew ciśnieniowy cynku, Niklowane |
| External diameter of the cable | 5.5…10 mm |
| Przekrój poprzeczny rdzenia/możliwości mocowania | 0.14…0.34 mm² |
| Napięcie nominalne | 50 V |
| Prąd | 1 A |

