Produkt LOGI TAG 161 SLIX2
Znacznik HF
Nr zamówieniowy: 100002353- Pamięć EEPROM 320 bajtów
- Nie nadaje się do montażu bezpośredniego na powierzchni metalowej
- ATEX: kategoria II 1 G, strefa Ex 0
- ATEX: kategoria II 1 D, strefa Ex 20
- Kategoria I M1 ATEX, dla kopalni

Dane ogólne
| EAN | 4047101461831 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27280401 -/- System RFID |
| Numer taryfy celnej | 85235110000 |
| Kraj pochodzenia | MY |
| Waga | 1 g |
Dane techniczne
| Technologia | HF RFID |
| Typ pamięci | EEPROM |
| Wykonanie | Twarda zawieszka |
| Średnica obudowy | Ø 16 mm |
| Montaż | Bez metalu |
| Rozmiar pamięci | 320 Bajt |
| Pamięć dostępna | 316 Bajt |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PA6 |
| Materiał powierzchni aktywnej | tworzywo sztuczne |
| Temperatura podczas dostępu do odczytu/zapisu | -25…+85 °C |
| Temperatura poza zakresem wykrywania | -25…+120 °C |
| Stopień ochrony | IP69K |
| Certyfikaty | ATEX II 1 G, ATEX II 1 D, ATEX IM1 |

