Produkt HA5131-0
Złącze rozbieralne
Złącze żeńskie, M8 × 1 / Ø 8 mm, proste
Nr zamówieniowy: 6905404- Metalowa nakrętka łącząca
- Stopień ochrony IP67
- Szybkie połączenie IDC
- 3-piny
- Średnica przewodu 2,5 … 5,1 mm

Dane ogólne
| EAN | 4047101506655 |
| Kod eCl@ss (V5.1.4): | 27279201 -/- Połączenia (akcesoria czujników) |
| Numer taryfy celnej | 85366990990 |
| Kraj pochodzenia | DE |
| Waga | 15 g |
Dane techniczne
| Aplikacja | Sygnał |
| Złącze A | Złącze żeńskie, M8 × 1, Prosty |
| Liczba styków | 3 |
| Tryb połączenia | połączenie zaciskowe/nacinające |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, PA |
| Materiał nakrętki/śruby łączącej | mosiądz, CuZn |
| External diameter of the cable | 2.5…5.1 mm |
| Przekrój poprzeczny rdzenia/możliwości mocowania | 0.14…0.34 mm² |
| Napięcie nominalne | 32 V |
| Prąd | 4 A |

