Wytrzymała, multiprotokołowa głowica odczytu/zapisu Ethernet firmy Turck uruchamia się w czasie krótszym niż 500 ms i działa w temperaturach od -40 do +70°C

Szybka głowica odczytu/zapisu HF z redundancją systemu Profinet S2

Wytrzymała, multiprotokołowa głowica odczytu/zapisu Ethernet firmy Turck uruchamia się w czasie krótszym niż 500 ms i działa w temperaturach od -40 do +70°C

Nowa głowica odczytu/zapisu HF firmy Turck ze zintegrowanym Multiprotokołem to wydajne rozwiązanie z unikalnymi funkcjami pod względem czasu uruchamiania, komunikacji i bezpieczeństwa.

Super szybkie i podwójnie bezpieczne dzięki redundancji S2

Dzięki czasowi uruchamiania poniżej 500 milisekund TNSLR-Q130-EN idealnie nadaje się do zastosowań o dużej dynamice, takich jak, np. wymiana narzędzi, w których liczy się każda sekunda.

Twoje korzyści

  • Instalacja oszczędna pod względem kosztów i czasu
  • Podłącz i pracuj w istniejących topologiach sieci
  • Duża swoboda montażu

Dzięki multiprotokołowemu interfejsowi urządzenie komunikuje się automatycznie w sieciach Profinet, Ethernet/IP lub Modbus TCP. Zintegrowana redundancja systemu Profinet S2 umożliwia niezawodną komunikację pomiędzy dwoma sterownikami w sieci Profinet, co zapewnia znaczne korzyści w zakresie bezpieczeństwa. Kolejną zaletą jest rozszerzony zakres temperatur od -40 do +70°C, co czyni urządzenie przydatnym pod kątem pracy z produktami które muszą stale przebywać w obniżonej temperaturze.

Instalacja i obsługa przyjazna dla użytkownika

Dzięki kompaktowym wymiarom i dużemu zasięgowi głowica odczytu/zapisu HF firmy Turck doskonale sprawdza się do rozszerzania istniejących jak i tworzenia nowych aplikacji. Funkcjonalność TNSLR RFID i multiprotokołowy interfejs Ethernet są połączone z funkcją QuickConnect w jednym urządzeniu, co znacznie zmniejsza czas instalacji i okablowania. Zapewnia to użytkownikom z różnych sektorów wydajne i elastyczne rozwiązanie spełniające ich wymagania w zakresie odczytu i zapisu – począwszy od seryjnej budowy maszyn, transportu i obsługi, przez linie produkcyjne i obsługę materiałów, aż po autonomiczną robotykę mobilną (AMR).


BRANŻE

  • Automotive
  • Logistyka

FUNKCJE

  • Połączona głowica odczytu/zapisu i interfejs Ethernet w jednym urządzeniu
  • Rozszerzony zakres temperatur od -40 do +70°C
  • Obsługa wielu protokołów (Ethernet/IP, Profinet i Modbus TCP) 
  • Redundancja systemu SU/Quick Connect i S2

 

Select Country

Turck worldwide

to top