TAS umożliwia teraz przetwarzanie wsadowe aplikacji Codesys

Obsługuj programy Codesys za pomocą TAS

Aktualizacja Turck Automation Suite (TAS) oferuje monitorowanie stanu inteligentnych przewodów, przetwarzanie wsadowe dla Codesys i wizualizację dla komunikacji HF RFID.

Najnowsza wersja 1.9. oprogramowania TAS umożliwia teraz pobieranie, zapisywanie, uruchamianie, zatrzymywanie i przywracanie programów w środowisku Codesys. Dzieje się to poprzez przetwarzanie wsadowe za pośrednictwem sieci. Do tej pory trzeba było to robić bezpośrednio w Codesys na każdym urządzeniu. Aktualizacja wprowadza innowację dla serii inteligentnych przewodów M12Plus: aplikacja Cable Monitor wyświetla prąd i temperaturę inteligentnych przewodów M12Plus w TAS. Dzięki temu można wdrożyć monitorowanie stanu krytycznych połączeń.

Twoje korzyści

  • Większa wydajność podczas przetwarzania programów Codesys na kilku urządzeniach dzięki zarządzaniu wsadami
  • Lepsza internacjonalizacja dzięki pięciu językom menu (EN, DE CN, FR, ES)
  • Szybsze i bardziej niezawodne uruchamianie aplikacji HF RFID przy większym zasięgu

Wyświetlanie jakości transmisji dla głowic odczytu/zapisu HF

Podobną funkcję oferuje aplikacja HF Tag Actions. Może teraz wyświetlać wszelkie możliwe odstrojenia w głowicach odczytu/zapisu HF dla urządzeń dalekiego zasięgu (TNSLR), które mogą być spowodowane przez środowisko zawierające dużo metalu. Zapewnia to dodatkową przejrzystość i bezpieczeństwo podczas uruchamiania systemów RFID. Dzięki aplikacji HF Quality TAS oferuje ulepszoną analizę nowej głowicy odczytu/zapisu Q130 HF z interfejsem Ethernet. Graficznie wyświetla jakość transmisji i wartość RSSI w czasie rzeczywistym.

Kolejną nowością jest dodanie języka chińskiego, francuskiego i hiszpańskiego do istniejących języków: niemiecki i angielski. Nowa wersja 1.9.0.0 będzie dostępna bezpośrednio na stronie internetowej Turck lub jako aktualizacja bezpośrednio w TAS na początku targów SPS 2023.


FUNKCJE

  • Pobieranie zbiorcze i tworzenie kopii zapasowych programów Codesys 
  • HF Tag Actions pokazuje wszelkie rozstrojenie głowic odczytu/zapisu
  • Jakość HF pokazuje wartość RSSI i jakość transmisji
  • Chiński, hiszpański, francuski, angielski i niemiecki dostępny jako język menu

 

Select Country

Turck worldwide

to top