Uniwersalne modele i szybka instalacja: Seria PTL110 zwiększa wydajność podczas kompletacji zamówień.

Kaskadowe urządzenia PICK-TO-LIGHT

13/19 – Firma Turck rozszerza swoją ofertę produktów do systemów PICK-TO-LIGHT o nową serię urządzeń PTL110, wielofunkcyjny wskaźnik. Z wbudowanym 3-cyfrowym wyświetlaczem, sygnalizacją kolorami, przyciskiem i czujnikiem optycznym

Mülheim, July 29, 2019

Frima Turck wraz z partnerską firmą Banner Engineering, rozszerza swoją ofertę produktową do systemów PICK-TO-LIGHT o nowe komponenty z serii PTL110. Moduły te mają możliwość pracy w kaskadzie, mogą być wyposażone w podświetlany przycisk pojemnościowy i/lub czujnik optyczny, co czyni je idealnymi do niezawodnego sterowania stanowiskami montażu i kompletacji z wieloma punktami poboru elementów.

Zastosowanie diod RGB w serii PTL110 umożliwia sterowanie 14 domyślnymi kolorami świecenia jak i predefiniowanymi animacjami świetlnymi. Trójsegmentowy wyświetlacz może służyć do informowania o ilości potrzebnych elementów i przekazywaniu różnych innych instrukcji. Podczas gdy wskaźnik LED informuje nas o miejscu, z którego ma zostać pobrany element, samo potwierdzenie pobrania może zostać zasygnalizowane poprzez czujnik optyczny i/lub ręcznie za pomocą przycisku pojemnościowego. Cały system opiera się na komunikacji Modbus RTU, jednakże dzięki technologii PICK-IQ czas reakcji jest bardzo szybki nawet przy wielokrotnym odpytywaniu.

Każdy moduł PTL110 wyposażony jest z obu stron w 150 mm przewód zakończony wtykiem M12. Zapewnia to wygodny montaż, bez użycia dodatkowych przewodów.

Select Country

Turck worldwide