Tel.: (+48) 77 443 48 00

Dane kontaktowe pracowników

TURCK

A.) ZARZĄD / SEKRETARIAT

Piotr Glinka - Prezes Zarządu

Imię i nazwisko: Piotr Glinka

Telefon: (+48) (77) 44-34-802

Email: piotr.glinka@turck.com


Bernadeta Glinka - Asystent Zarządu

Imię i nazwisko: Bernadeta Glinka

Telefon: (+48) (77) 44-34-800
Fax: (+48) (77) 44-34-801

Email: bernadeta.glinka@turck.com


Eliza Świtlik - Sekretarka

 

Imię i nazwisko: Eliza Świtlik

Telefon: (+48) (77) 44 34 817

Email: eliza.switlik@turck.com


B.) DZIAŁ SPRZEDAŻY

Katarzyna Dereń - Kierownik działu sprzedaży

Imię i nazwisko: Katarzyna Dereń

Telefon: (+48) (77) 44-34-808

Email: katarzyna.deren@turck.com

 


Dorota Klimek - Specjalista d/s sprzedaży

 

Imię i nazwisko: Dorota Klimek

Telefon: (+48) (77) 44-34-806

Email: dorota.klimek@turck.com


Joanna Kondziela - Asystent d/s sprzedaży

Imię i nazwisko: Joanna Kondziela

Telefon: (+48) (77) 44-34-805

Email: joanna.kondziela@turck.com


Piotr Staniszewski - Specjalista d/s sprzedaży

Imię i nazwisko: Piotr Staniszewski

Telefon: (+48) (77) 44-34-812

Email: piotr.staniszewski@turck.com​


Mariusz Kowalczyk - Windykacja/magazyn

Imię i nazwisko: Mariusz Kowalczyk

Telefon: (+48) (77) 44-34-811

Email: mariusz.kowalczyk@turck.com


Dawid Kałuża - Magazyn

Imię i nazwisko: Dawid Kałuża

Telefon: (+48) 77 44 34 800 wew 33

Email: dawid.kaluza@turck.com


Agnieszka Pohl - Koordynator pracy oddziałów terenowych

Imię i nazwisko: Agnieszka Pohl

Telefon: (+48) 77 44 34 800 wew 32

Email: agnieszka.pohl@turck.com

 


C.) DZIAŁ TECHNICZNY

Andrzej Dereń - Dyrektor Techniczny, rozwiązania Ex, FOUNDATION / Profibus-PA, czujniki procesowe

Imię i nazwisko: Andrzej Dereń

Telefon: (+48) (77) 44-34-804

Email: andrzej.deren@turck.com


Bartłomiej Besz - Product Manager RFID & Fieldbuses / Application Engineer

Imię i nazwisko: Bartłomiej Besz

Telefon: (+48) (77) 44-34-819

Email: bartlomiej.besz@turck.com


Piotr Śnieżek - Product Manager RFID & Fieldbuses / Application Engineer

Imię i nazwisko: Piotr Śnieżek

Telefon: (+48) 733604267

Email: Piotr.Sniezek@turck.com


Artur Pfeifruk - Product Manager Sensors & Connectivity

Imię i nazwisko: Artur Pfeifruk

Telefon: (+48) (77) 44-34-818

E-mail: artur.pfeifruk@turck.com


Tomasz Węglarz - Product Specialist Sensors & Connectivity

Imię i nazwisko: Tomasz Węglarz

Telefon: (+48) (77) 44-34-809

Email: Tomasz.Weglarz@turck.com


Andrzej Dwojak - Product Manager Banner/TSL Escha

Imię i nazwisko: Andrzej Dwojak

Telefon: (+48) (77) 44-34-807

Email: andrzej.dwojak@turck.com


Miłosz Dzik – bezpieczeństwo maszyn, fotoelektryka, systemy wizyjne

Imię i nazwisko: Miłosz Dzik
Telefon: (+48) (77) 44-34-810
Email: milosz.dzik@turck.com

Paweł Gogolok - Product Manager Banner

Imie i nazwisko: Paweł Gogolok
Telefon: (+48) (77) 44-34-803
Email: pawel.gogolok@turck.com


D.) PRZEDSTAWICIELE REGIONALNI

Arkadiusz Lasoń - Dyrektor handlowy, Opolskie

 Imię i nazwisko: Arkadiusz Lasoń

Region: Opolskie
Telefon: (+48) 608 340 042

Email: arkadiusz.lason@turck.com


Adam Wolak- Pomorskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie

Imię i nazwisko: Adam Wolak

Region: Pomorskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie
Telefon: (+48) 733618583

Email: Adam.Wolak@turck.com

 


Autoryzowany dystrybutor ANIM - Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie

Nazwa firmy: Anim
Adres: 86-031 Żołędowo ul. Jastrzębia 67A
Region: Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie
Telefon: +48 52 320 62 70 / 71
Fax: +48 52 569 92 52 


Marek Milkamanowicz - Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie

Imię i nazwisko: Marek Milkamanowicz

Region: Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie
Telefon: (+48) 698 789 196

Email: marek.milkamanowicz@turck.com

 


Marcin Pławiak – Wielkopolskie

Imię i nazwisko: Marcin Pławiak

Region: Wielkopolskie
Telefon: (+48) 784 376 847
E-mail: marcin.plawiak@turck.com


Michał Grzymała - Mazowieckie (północ), Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie

Imię i nazwisko: Michał Grzymała

Region: Mazowieckie (północ), Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie
Telefon: (+48) 664 423 613

Email: michal.grzymala@turck.com

 


Piotr Drachal – Mazowieckie(południe), Lubelskie

 

Imię i nazwisko: Piotr Drachal

Region: Mazowieckie(południe), Lubelskie
Telefon: (+48) 733617814

Email: Piotr.Drachal@turck.com


Piotr Stępień - Łódzkie

Imię i nazwisko: Piotr Stępień

Region: Łódzkie
Telefon: (+48) 608 589 276

E-Mail: piotr.stepien@turck.com

 


Janusz Urbanowicz - Dolnośląskie

Imię i nazwisko: Janusz Urbanowicz

Region: Dolnośląskie
Telefon: (+48) 604 262 153

Email: janusz.urbanowicz@turck.com

 


Jakub Żur - Śląskie

Imię i nazwisko: Jakub Żur

Region: Śląskie
Telefon: (+48) 602 848 910

Email: jakub.zur@turck.com


Grzegorz Będkowski – Śląskie

Imię i nazwisko: Grzegorz Będkowski

Region: Śląskie
Telefon: (+48) 668 684 636
E-mail: grzegorz.bedkowski@turck.com


Tomasz Kastylijski – Śląskie

Imię i nazwisko: Tomasz Kastylijski

Region: Śląskie
Telefon: (+48) 533 311 701
E-mail: tomasz.kastylijski@turck.com


Tomasz Komorowski - Świętokrzyskie, Małopolskie, Podkarpackie

Imię i nazwisko: Tomasz Komorowski

Region: Świętokrzyskie, Małopolskie, Podkarpackie
Telefon: (+48) 660 661 009

Email: tomasz.komorowski@turck.com

 


Jarosław Hojna - Małopolskie

Imię i nazwisko: Jarosław Hojna
Region: Małopolskie
Telefon: (+48) 530 454 780
E-Mail: jaroslaw.hojna@turck.com

Piotr Caputa - Małopolskie, Podkarpackie

Imię i nazwisko: Piotr Caputa

Region: Małopolskie, Podkarpackie
Telefon: (+48) 728 594 498

E-Mail: piotr.caputa@turck.com

 


E.) MANAGEROWIE BRANŻOWI

Paweł Krajewski - Automotive Industry

 

Imię i nazwisko: Paweł Krajewski

Telefon: (+48) 608 622 394

Email: pawel.krajewski@turck.com


Witold Latocha - Factory Automation

Imię i nazwisko: Witold Latocha

Telefon: (+48) 608 023 660

Email: witold.latocha@turck.com

 


Roman Chęciński - Process Automation

Imię i nazwisko: Roman Chęciński

Telefon: (+48) 602 178 938

Email: roman.checinski@turck.com

 


Błażej Maćkowski - Packaging Industry

Imię i nazwisko: Błażej Maćkowski

Region: Mazowieckie (południe), Lubelskie, Łódzkie (północ)
Telefon: (+48) 692 478 224

Email: blazej.mackowski@turck.com

 


F.) CENTRUM SZKOLENIOWE

Bartłomiej Besz - Training Center Manager/ Application Engineer

Imię i nazwisko: Bartłomiej Besz

Telefon: (+48) (77) 44-34-803

Email: bartlomiej.besz@turck.com


Piotr Śnieżek - Application Engineer

Imię i nazwisko: Piotr Śnieżek

Telefon: (+48) 733604267

Email: Piotr.Sniezek@turck.com

 


G.) MARKETING

Tomasz Komorowski - Dyrektor ds. Marketingu

Imię i nazwisko: Tomasz Komorowski

Telefon: (+48) 660 661 009

Email: tomasz.komorowski@turck.com


Andrzej Dwojak - public relations, media

Imię i nazwisko: Andrzej Dwojak

Telefon: (+48) (77) 44-34-807

Email: andrzej.dwojak@turck.com

 


H.) KSIĘGOWOŚĆ

Karina Lepsy-Witkowska - Księgowa

Imię i nazwisko: Karina Lepsy-Witkowska

Telefon: (+48) (77) 44-34-815

Email: karina.lepsy@turck.com


Select Country

Turck worldwide