Tel.: (+48) 77 443 48 00

Dane kontaktowe pracowników

TURCK

A.) ZARZĄD / SEKRETARIAT

Piotr Glinka - Prezes Zarządu

Imię i nazwisko: Piotr Glinka
Telefon: (+48) (77) 44-34-802
Email: piotr.glinka@turck.com


Bernadeta Glinka - Asystent Zarządu

Imię i nazwisko: Bernadeta Glinka
Telefon: (+48) (77) 44-34-800
Fax: (+48) (77) 44-34-801
Email: bernadeta.glinka@turck.com


Eliza Świtlik - Sekretarka

Imię i nazwisko: Eliza Świtlik
Telefon: (+48) (77) 44 34 817
Email: eliza.switlik@turck.com


B.) DZIAŁ SPRZEDAŻY

Mariusz Kowalczyk - Kierownik Magazynu

Imię i nazwisko: Mariusz Kowalczyk
Telefon: (+48) (77) 44-34-811
Email: mariusz.kowalczyk@turck.com


Katarzyna Dereń - Kierownik działu sprzedaży

Imię i nazwisko: Katarzyna Dereń
Telefon: (+48) (77) 44-34-808
Email: katarzyna.deren@turck.com

 


Dorota Klimek - Specjalista d/s sprzedaży

Imię i nazwisko: Dorota Klimek
Telefon: (+48) (77) 44-34-806
Email: dorota.klimek@turck.com


Joanna Kondziela - Specjalista ds. Sprzedaży

Imię i nazwisko: Joanna Kondziela
Telefon: (+48) (77) 44-34-805
Email: joanna.kondziela@turck.com


Piotr Staniszewski - Specjalista d/s sprzedaży

Imię i nazwisko: Piotr Staniszewski
Telefon: (+48) (77) 44-34-812
Email: piotr.staniszewski@turck.com​


Dawid Kałuża - Magazyn

Imię i nazwisko: Dawid Kałuża
Telefon: (+48) 77 44 34 800 wew 33
Email: dawid.kaluza@turck.com


Agnieszka Pohl - Koordynator pracy oddziałów terenowych

Imię i nazwisko: Agnieszka Pohl
Telefon: (+48) 77 44 34 800 wew 32
Email: agnieszka.pohl@turck.com

 


C.) DZIAŁ TECHNICZNY

Andrzej Dereń - Dyrektor Techniczny, rozwiązania Ex, FOUNDATION / Profibus-PA, czujniki procesowe

Imię i nazwisko: Andrzej Dereń
Telefon: (+48) (77) 44-34-804
Email: andrzej.deren@turck.com


Bartłomiej Besz - Product Manager RFID & Fieldbuses / Application Engineer

Imię i nazwisko: Bartłomiej Besz
Telefon: (+48) (77) 44-34-819
Email: bartlomiej.besz@turck.com


Piotr Śnieżek - Product Manager RFID & Fieldbuses / Application Engineer

Imię i nazwisko: Piotr Śnieżek
Telefon: (+48) 733604267
Email: Piotr.Sniezek@turck.com


Artur Pfeifruk - Product Manager Sensors & Connectivity

Imię i nazwisko: Artur Pfeifruk
Telefon: (+48) (77) 44-34-818
E-mail: artur.pfeifruk@turck.com


Tomasz Węglarz - Product Specialist Sensors & Connectivity

Imię i nazwisko: Tomasz Węglarz
Telefon: (+48) (77) 44-34-809
Email: tomasz.weglarz@turck.com


Andrzej Dwojak - Product Manager Banner/TSL Escha

Imię i nazwisko: Andrzej Dwojak
Telefon: (+48) (77) 44-34-807
Email: andrzej.dwojak@turck.com


Miłosz Dzik – bezpieczeństwo maszyn, fotoelektryka, systemy wizyjne

Imię i nazwisko: Miłosz Dzik
Telefon: (+48) (77) 44-34-810
Email: milosz.dzik@turck.com

Paweł Gogolok - Product Manager Banner

Imie i nazwisko: Paweł Gogolok
Telefon: (+48) (77) 44-34-803
Email: pawel.gogolok@turck.com


D.) PRZEDSTAWICIELE REGIONALNI

Michał Grzymała - Mazowieckie (północ)

Imię i nazwisko: Michał Grzymała
Region: Mazowieckie (północ)
Telefon: (+48) 664 423 613
Email: Michal.Grzymala@turck.com


Radosław Sobieralski- Pomorskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie

Imię i nazwisko: Radosław Sobieralski
Region: Pomorskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-Pomorskie
Telefon: (+48) 733618583
Email: radoslaw.sobieralski@turck.com


Piotr Caputa - Małopolskie, Podkarpackie

Imię i nazwisko: Piotr Caputa
Region: Małopolskie, Podkarpackie
Telefon: (+48) 728 594 498
E-Mail: piotr.caputa@turck.com


Marek Milkamanowicz - Wielkopolskie

Imię i nazwisko: Marek Milkamanowicz
Region: Wielkopolskie
Telefon: (+48) 698 789 196
Email: marek.milkamanowicz@turck.com


Piotr Drachal – Mazowieckie(południe), Lubelskie

Imię i nazwisko: Piotr Drachal
Region: Mazowieckie(południe), Lubelskie
Telefon: (+48) 733617814
Email: Piotr.Drachal@turck.com


Piotr Stępień - Łódzkie

Imię i nazwisko: Piotr Stępień
Region: Łódzkie
Telefon: (+48) 608 589 276
E-Mail: piotr.stepien@turck.com


Janusz Urbanowicz - Dolnośląskie

Imię i nazwisko: Janusz Urbanowicz
Region: Dolnośląskie
Telefon: (+48) 604 262 153
Email: janusz.urbanowicz@turck.com


Jakub Żur - Śląskie

Imię i nazwisko: Jakub Żur
Region: Śląskie
Telefon: (+48) 602 848 910
Email: jakub.zur@turck.com


Mateusz Siński – Śląskie

Imię i nazwisko: Mateusz Siński
Region: Śląskie
Telefon: (+48) 668 684 636
E-mail: mateusz.sinski@turck.com


Marta Strzelczyk - Opolskie

Imię i nazwisko: Marta Strzelczyk
Region: Opolskie
Telefon: (+48) 533 885 803
E-mail: marta.strzelczyk@turck.com


Tomasz Komorowski - Świętokrzyskie

Imię i nazwisko: Tomasz Komorowski
Region: Świętokrzyskie
Telefon: (+48) 660 661 009
Email: tomasz.komorowski@turck.com


Jarosław Hojna - Małopolskie

Imię i nazwisko: Jarosław Hojna
Region: Małopolskie
Telefon: (+48) 530 454 780
E-Mail: jaroslaw.hojna@turck.com

Autoryzowany dystrybutor ANIM - Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie

Nazwa firmy: Anim
Adres: 86-031 Żołędowo ul. Jastrzębia 67A
Region: Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie
Telefon: +48 52 320 62 70 / 71
Fax: +48 52 569 92 52 


E.) MANAGEROWIE BRANŻOWI

Witold Latocha - Dyrektor Factory Automation

Imię i nazwisko: Witold Latocha
Telefon: (+48) 608 023 660
Email: witold.latocha@turck.com


Roman Chęciński - Process Automation

Imię i nazwisko: Roman Chęciński
Telefon: (+48) 602 178 938
Email: roman.checinski@turck.com


Paweł Krajewski - Automotive Industry

Imię i nazwisko: Paweł Krajewski
Telefon: (+48) 608 622 394
Email: pawel.krajewski@turck.com


Marcin Pławiak – Automotive Industry

Imię i nazwisko: Marcin Pławiak
Telefon: (+48) 784 376 847
E-mail: marcin.plawiak@turck.com


Błażej Maćkowski - Packaging Industry

Imię i nazwisko: Błażej Maćkowski
Telefon: (+48) 692 478 224
Email: blazej.mackowski@turck.com


Michał Grzymała - Food & Beverage Industry

Imię i nazwisko: Michał Grzymała
Telefon: (+48) 664 423 613
Email: michal.grzymala@turck.com


F.) CENTRUM SZKOLENIOWE

Bartłomiej Besz - Training Center Manager/ Application Engineer

Imię i nazwisko: Bartłomiej Besz
Telefon: (+48) (77) 44-34-803
Email: bartlomiej.besz@turck.com


Piotr Śnieżek - Application Engineer

Imię i nazwisko: Piotr Śnieżek
Telefon: (+48) 733604267
Email: Piotr.Sniezek@turck.com


G.) MARKETING

Tomasz Komorowski - Dyrektor ds. Marketingu

Imię i nazwisko: Tomasz Komorowski
Telefon: (+48) 660 661 009
Email: tomasz.komorowski@turck.com


Andrzej Dwojak - public relations, media

Imię i nazwisko: Andrzej Dwojak
Telefon: (+48) (77) 44-34-807
Email: andrzej.dwojak@turck.com


H.) KSIĘGOWOŚĆ

Karina Lepsy-Witkowska - Księgowa

Imię i nazwisko: Karina Lepsy-Witkowska
Telefon: (+48) (77) 44-34-815
Email: karina.lepsy@turck.com


Select Country

Turck worldwide